25. 5. 2018

pro nové žáky a jejich rodiče/zákonné zástupce

Ve čtvrtek 7. června od 15,30 hodin v jídelně domova mládeže (Husova 540) se bude konat informační schůzka pro nově nastupující žáky a jejich rodiče / zákonné zástupce.

Během schůzky vám sdělíme bližší informace k zahájení a organizaci školního roku 2018/2019. Dozvíte se o připravovaných akcích pro 1.ročník; budete mít možnost seznámit se s třídní učitelkou, obdržíte seznam učebních pomůcek a zájemcům potvrdíme průkazky na vlak / autobus atd. Rádi zodpovíme vaše další dotazy.

Zájemci o ubytování na domově mládeže, kteří dosud nezaslali přihlášku k ubytování, prosím, aby si přihlášku stáhli z https://www.cirkevka-bojkovice.cz/doc/pro-studentky - pod textem je ke stažení formulář přihlášky do DM. Vyplněnou přihlášku zašlete poštou ještě před informační schůzkou na adresu školy. Na schůzce bude přítomna také vychovatelka, která nově ubytovaným a jejich rodičům sdělí všechny potřebné informace týkající se domova mládeže.

Pokud se z časových důvodů nemůžete informační schůzky zúčastnit, napište prosím na info@cirkevka-bojkovice.cz. Následně vám zašleme seznam učebních pomůcek a případně zodpovíme vaše písemné dotazy.

Zároveň si vás, vaše rodiny i přátele dovolujeme pozvat na tradiční školní festival DOMIDOM, který se bude konat v pátek 22. června 2018 od 15 do 21,30 hodin v areálu školy.