dny_otevrenych_dveri

Co vyzkoušíte a uvidíte

  • Při návštěvě školy budete mít příležitost prohlédnout si školu a domov mládeže.
  • Vyzkoušíte si školní přijímací zkoušky nanečisto z hudebních, výtvarných a řečových předpokladů ke studiu. 
  • Rádi zodpovíme vaše dotazy ohledně přijímacího řízení, studia a uplatnění absolventů. 
  • Vzhledem k současné epidemiologické situaci budeme rádi, pokud se Dny otevřených dveří přihlásíte předem. Pomůže nám při jejich organizaci..

Přihlašovací formulář na Dny otevřených dveří

Termíny:    
čtvrtek 21. ledna 2021   Vzhledem k vládním opatřením musíme termín zrušit. Přihlášené zájemce budeme kontaktovat a nabídneme náhradní termín v únoru. 
sobota 23. ledna  2021 Vzhledem k vládním opatřením musíme termín zrušit. Přihlášené zájemce budeme kontaktovat a nabídneme náhradní termín v únoru. 
sobota 6. února 2021 9 - 14 hod Den otevřených dveří + Přijímačky nanečisto z hudebních, výtvarných a řečových předpokladů ke studiu. 
čtvrtek 11. února 2021   14 – 17 hod  Den otevřených dveří + Přijímačky nanečisto z hudebních, výtvarných a řečových předpokladů ke studiu. 
sobota 13. února 2021 9 - 14 hod Den otevřených dveří + Přijímačky nanečisto z hudebních, výtvarných a řečových předpokladů ke studiu. 
čtvrtek 18. února 2021   14 – 17 hod  Den otevřených dveří + Přijímačky nanečisto z hudebních, výtvarných a řečových předpokladů ke studiu. 

Více informací:   PaedDr. Ladislava Kolouchová, +420 602 777 016 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.